Vizyonumuz

vizyon-150x150Müşterilerimizin düşüncelerine saygıyı kendi değerlerimize saygı olarak kabul ederiz. Güler yüzlü olmayı sorumluluk bilir saygıyı hak etmek için saygılı davranmayı hayat felsefemiz olarak kabul ederiz. Müşterilerimize söz verdiğimiz zaman içinde zamanı aksatmadan sözümüzde dururuz. Bu kalite politikamızdır.

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde hizmet edebilmek adına beklentilerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya gayret ederiz. Kendimizin malı gibi kollar gerektiği gibi müdahale etmek adına ne gerekiyorsa yaparız. Bu düşünceler doğrultusunda kaliteli hizmet, kaliteli malzeme, sağlıklı deterjan kısacası kendimize ne istiyorsak müşterimize onu yansıtmaktır. Halı yıkama sektöründe nelerin olabileceğini halkımız tarafından kimi zaman acı tecrübelerle kimi zaman ise duyduklarımızla maalesef yaşanabiliyor.

Bu doğrultuda halı yıkamacı ailenizden biri gibi olmasa da yakın dostlarınızdan biri gibi düşünmelisiniz. Tek temennimiz bizi de bu aile dostlarına dahil etmenizdir.  Bizim için öncellikle olan müşteri memnuniyeti ve gönül rahatlığıyla referans edebilmeleri için dürüst hizmet vermek, Saygılarımızla.

İş Anlayışımız

is-anlayimizİsteğe bağlı olarak parfümlü ya da parfümsüz olarak ürün teslimatı yapılmaktadır. Havaların soğuk olduğu zamanlarda firmamız sıcak su kullanımını tercih etmektedir. Kurutma alanımız açık ve kapalı olmak üzere iki odadan oluşmaktadır.

Halı yıkandıktan sonra makinemize özel durulama sistemi sayesinde asla deterjanlı kalmaz. Kurutulan halıların yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi makinede kontrol edilirken halıda kalabilecek istenmeyen ip kıl vb. gibi şeylerin temizlenme işlemi yapılır. Çalışkan halı yıkama halı yıkama sektöründe adı en iyi telaffuz edilen firma isimlerindendir. Sebebi yıllardır yaptığımız çalışmalarda, yaptığımız işlerde, verdiğimiz kalitede saklıdır.

Ayrıca kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesi, halı yıkatırken farklı şampuan seçeneklerimiz mevcuttur. Bu tamamen müşteri isteği doğrultusunda gerçekleşir. Müşterinin Extra talepleri de görevimiz olarak yerine getirilir.

Kalite Yetki Belgesi

kalite-belge-papatya-150x150(Kalite yetki belgesi:[Yani kanalizasyona giden atık suyun içinde insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir unsur olmadığına ait belge.]) Halı Yıkamacınızdan bu belgeyi talep etmenizi önemle rica ederiz… Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

ISO 9001:2000 belgesi kaç yıllığına verilir, ne kadar geçerlidir?
Yaygın uygulamada belge 3 yıllığına geçerli olmak üzere verilmektedir ve 3. yılın sonunda belge yenileme denetimi yapılarak, uygun bulunur ise belgeniz yenilenmektedir. Fakat takip denetimleri sonucunda kuruluşun sistemin yürütülmesi ile ilgili üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği tespit edilirse belge iptali veya belgenin askıya alınması kararı verilebilmektedir.
ISO 9000:2000 nedir?
Kalite Yönetim Sistemleri: Temel kavramlar, Terimler ve Tarifler (Sözlük)

ISO 9004:2000 nedir?
Kalite Yönetim Sistemleri: Kılavuz (ISO 9001 Standardına göre oluşturulmuş sistemi iyileştirmek için ayrıntıları içermektedir).

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 aynı anda uygulanabilir mi?
ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 aynı anda entegre olarak veya farklı zamanlarda ayrı ayrı olarak kurulabilir, dokümante edilebilir ve uygulanabilir.

sertifikasertifika2

Müşteri Memnuniyeti

musteri-140-x-140Diğer halı yıkama firmalarına nazaran sizlere söz verdiğimiz teslim günü içinde halılarınız teslim edilir. Çalışkan Halı Yıkama olarak müşterilerimize söylediğimiz teslimat günü bir sözdür ve biz sözümüzü tutarız.

Halılarınızın kışlık yada yazlık yıkatılması; Bu sayede kışın yıkattığınız halıları yaza kadar kaldırabilirsiniz. Ayrıca yazın yıkatmayı tercih ettiklerinizi kışın kullanabilirsiniz. İSU ve Kocaeli Belediyesi’nin istediği atık su belgesine sahip olup, tamamen sağlıklı bir ortam garantisi veriyoruz.

Tüm müşterilerimizin memnun olabilmesi adına gerçekleştirdiğimiz tüm işler ve geliştirmeler tamamen sektörün kaliteli bir firması olmak ve bunun öncelikle müşteri memnuniyetinden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Her memnun müşteri bizim bir referansımız.

darica-hali-yikama (1200 x 400)

Referans Mesajları

  • Çalışmalarınız için teşekkürü borç biliriz. Müşteri Memnuniyetine önem veren bir halı yıkama firması. – Ekrem BALLI
  • Uzun zamandır Çalışkan Halı Yıkama ile çalışıyoruz. Hiç bir problem yaşamadık. Sürekli kendini geliştiren bir firma. Başarılarınızın devamını dilerim. – Mükremin ÇILGIN
  • Bir Arkadaş tavsiyesi ile çalışmaya başladığım ve arkadaşıma ayrıca teşekkür etmemi sağlamış temiz ve dürüst bir firma. – Ahmet SOYKAT
  • Başarılarınızın devamını dilerim – Uğur AKIN