hali-yikama-caliskan-hlai

HALI YIKAMA

Çalışkan Halı yıkama olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor. Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz. Neden bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü yılların bilgisi tecrübesi var. Uzun zamandır bu sektörde çalışan ve Uzman Personeli ile size Halı Yıkama konusunda farklılığımızı göstermek ve siz müşterilerimizi memnun etmek bizim temel görevimizdir.

koltuk-caliskan-hali (1200 x 420)

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama işlemi bahsi geçtiği kadar kolay değildir. Her koltuk yıkayan firmanın bu konuda iyi olduğu söylenemez. Çalışkan halı yıkama, koltuk konusunda uzman kadrosu ile birlikte çalışır. Firmamız yalnızca koltuğunuzu iyi temizlemez. Ayrıca kullanmakta olduğunuz koltuğun mevcut olduğu mat renk ortadan kaybolup, yerini daha yeni parlak bir renge bırakacaktır. Çalışkan Halı Yıkama hiç bir müşterinin herhangi bir malzemesine zarar verecek malzeme kullanmaz. Koltuk temizleme işlemi sulu vakum makinesi ile yapılır.

stor-perde-caliskan-hali

STOR PERDE YIKAMA

Stor Perde zebra tül. Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Çalışkan halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgili olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor. Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?. Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli. Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz. Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

indirBATTANİYE ve YORGAN YIKAMA

Yorgan ve Battaniye temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti için vermiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet tamamen firmamız ile alakasız olup sadece müşterimizi memnun etmek amacı ile kuru temizle şirketlerinde yapılır. Çalışkan Halı Yıkama bu konu üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmaz. Yorgan ve battaniye ve diğer ürünleriniz sanayi tipi çamaşır makinelerinde kendi özel şampuanları ile tek tek yıkanır. Çalışkan Halı Yıkama; bu konuda size %100 güven verir.