koltuk-caliskan-hali (1200 x 420)

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi bahsi geçtiği kadar kolay değildir. Her koltuk yıkayan firmanın bu konuda iyi olduğu söylenemez. Çalışkan halı yıkama, koltuk konusunda uzman kadrosu ile birlikte çalışır. Firmamız yalnızca koltuğunuzu iyi temizlemez. Ayrıca kullanmakta olduğunuz koltuğun mevcut olduğu mat renk ortadan kaybolup, yerini daha yeni parlak bir renge bırakacaktır.

Koltuk temizleme işlemi konuda bilgisi olmayanların yapmaması gereken bir işlemdir. Günümüzde bu işlem, bazı firmaların kullandığı koltuk için uygun olamayan deterjanlar yüzünden güvensizlikle birlikte insanda şüphe uyandırsa da firmamızda bu konu kesinlikle söz konusu değildir. Çalışkan Halı Yıkama hiç bir müşterinin herhangi bir malzemesine zarar verecek malzeme kullanmaz. Koltuk temizleme işlemi sulu vakum makinesi ile yapılır. Çok kaliteli koltuk şampuanları ile yapılan bu işlem bir kaç aşamadan oluşur.

O aşamalar sırası ile şöyledir:

1- Koltuğa göre şampuan hazırlama.

2- Hazırlanan ılık sudaki şampuanı koltuk üzerinde temizleme.

3- Temizlenen koltuktaki son kontroller.

4- Sulu vakum ile durulama işlemi.

5- Susuz vakum ile fazla suyu çekme.

Koltuk Yıkama’da Hizmet Ağımız; Darıca, Bayramoğlu, Tuzla, Gebze, Pendik, Kartal, Çayırova, Şekerpınar, Yeni Mahalle ve Çevresidir.